Výrobcovia / značky

 

O NÁS

Úvod KontaktO nás

Spoločnosť Comfort Technology s.r.o. je oficiálnym zástupcom a autorizovaným servisným strediskom francúzskej spoločnosti AIRWELL na slovenskom trhu.

 

Klimatizácie AIRWELL využívajú inovatívne technológie a výrobné metódy, ktoré spolu s najnovšími prvkami dizajnu zaraďujú túto značku medzi popredných výrobcov na trhu s klimatizáciami.

 

Výrobky AIRWELL slúžia na vytvorenie optimálnej klímu v obchodných centrách, priemyselných a obytných budovách.

Ponúkané produkty, ktoré sa nachádzajú na centrálnom sklade v Bratislave, sú dodávané priamo z výrobných závodov spoločnosti AIRWELL a zodpovedajú normám EÚ.

 

Spoločnosť Comfort Technology s.r.o. má pre svoju činnosť vybudované technické zázemie a vysoko kvalifikovaný personál na vykonanie prác ľubovoľnej zložitosti.

 

Podnikateľským subjektom ponúkame spoluprácu v oblasti klimatizácie:

  • Projektovanie vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie - vykoná výpočet a výber technológie;
  • Skladová logistika - zabezpečuje dodávku zariadení v čo najkratšom čase vďaka zásobám tovaru na sklade;
  • Obchodné oddelenie - individuálny prístup v príprave obchodných ponúk;
  • Technickí špecialisti - vykonajú kompletnú inštaláciu, prvé spustenie a uvedenie zariadenia do prevádzky;
  • Servisné stredisko - poskytuje záruku a servis;

Srdečne pozývame k spolupráci:

  • Montážne a stavebné firmy;
  • Architektov a projektantov;
  • Investorov.

Obchodníkom ponúkame výhodné podmienky na spoluprácu.

Garantujeme krátke dodacie lehoty dodávky tovaru a vykonania montážnych prác, zabezpečenie potrebných súčiastok a dielov pre udržanie zariadení v prevádzkyschopnom stave po celú dobu ich životnosti.

 

#klimatizácia #klimatizáciaslovensko #klimatizáciabratislava #klimatizáciavelkoobchod  #airwell #klimatizaciatoshiba #klimatizaciasamsung #klimatizacialg #sinclair #gree #daikin #midea  #teplozima #comforttechnology #multisplit #klimatizáciadobytu #klimatizáciadodomu #mobilnaklimatizacia #prenosnaklimatizacia #vrv #vrf #tepelnéčerpadlo #vzduchotechnika #servisklimatizacie #inverter #klimatizacianasplatky #говоримпорусски #кондиционеры #кондиционерыбратислава #кондиционерысловакия #кондиционерыавстрия #кондиционерывена

Copyright 2015 - 2022 © Comtechno